برگزاری نمایشگاه قرآن و عترت در بندرعباس

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان : همزمان با چهاردهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان ، نمایشگاه قرآن و عترت در بندرعباس برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ،علیرضا درویش نژاد با اعلام این خبر گفت : با هماهنگی های صورت گرفته ، چهاردهمین نمایشگاه کتاب و دوازدهمین نمایشگاه قرآن و عترت بصورت همزمان 26 دیماه لغایت 2 بهمن ماه در بندرعباس برگزار می شود.

وی بیان کرد : 25 غرفه از نمایشگاه کتاب به محصولات قرآنی اختصاص یافته است که بدون شک این اقدام بر کیفیت نمایشگاه خواهد افزود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان یادآور شد: در بخش نمایشگاه قرآن و عترت علاوه بر عرضه محصولات مذهبی ، دینی و قرآنی ، همایش های مختلف و بخش مشاوره مذهبی نیز راه اندازی می شود.

درویش نژاد به حضور موسسات قرآنی در این نمایشگاه اشاره کرد و بیان داشت : علاوه بر غرفه داران که اکثریت از موسسات مطرح قرآنی در کشور هستند موسسات قرآنی استان هرمزگان نیز حضور گسترده خواهند داشت و دستاوردها و محصولات قرآنی و دینی خود را عرضه خواهند کرد.

گفتنی است : چهاردهمین نمایشگاه سراسری کتاب و دوازدهمین نمایشگاه قرآن و عترت 26 دیماه لغایت 2 بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه ها واقع در سه راه جهان بار برگزار می شود.